Jantarové korálky pro větší děti - 38 cm

Jantarové korálky jsou skvělým pomocníkem při růstu prvních mléčných zoubků u miminek, úlevu od bolesti ale přinesou i starším dětem! V době mezi 5 a 12 rokem dětem začnou vypadávat mléčné zoubky, které nahradí trvalý chrup.  V této době se i starší děti potýkají s bolestí, podrážděností, teplotami a neklidem. Ulevte proto svým drobečkům a pomozte jim zvládnout toto období s lehkostí díky unikátním účinkům pravého jantaru.

Vyberte si u nás jedinečné jantarové korálky pro větší děti. Pravý jantar je unikátní minerál, který je po staletí chován v úctě. Již od středověku je používán jako účinný pomocník, který ulevuje od bolesti zubů, hlavy i krku. Kromě toho se také doporučuje nosit při horečce, virózách či angínách.

Jantar je přirozeně měkký a hřejivý. Náhrdelníky z něj jsou tak velmi lehké a příjemné na nošení. Tyto jantarové korálky pro starší děti mají délku 38 cm. Před objednáním doporučujeme změřit obvod krku dítěte - korálky by měly obepnout krk a neměly by být kvůli bezpečnosti příliš dlouhé.

V naší nabídce najdete originální jantarové korálky ze sekaného či do korálek vybroušeného jantaru, v odstínech žluté, medové i tmavě rubínové. Velmi zajímavé jsou také jantarové korálky, které kombinují jantar s  dalšími minerálními kameny, jako je růženín, tyrkys, akvamarín nebo například čakrové korálky

Nezapomeňte také na solný kámen, který jantarové korálky po každém vyrostlém zoubku či nemoci energeticky očistí. Jak o jantarové korálky pečovat se dozvíte v našem článku na blogu. Přečtěte si i praktický článek, který vám pomůže vybrat ty správné korálky právě pro vaše dítě.

Udělejte radost svému dítěti krásnými jantarovými korálky, které mu pomohou a navíc mu budou opravdu slušet!

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Cena

185510
1185510

Značky

Položek k zobrazení: 11
doprava zdarma
nizka cena dopravy
poradenství
skladem