Rosita

Norský výrobce rybích olejů se specializuje především na výrobu oleje z tresčích jater v malých čerstvých dávkách. Olej je získáván tradičními postupy z dob Vikingů, a to bez použití tepla či chemického zpracování. Loveny jsou pouze tresky z čistých norských vod, udržitelným způsobem tak, aby jejich kolonie nebyly ohroženy. Z toho důvodu se může stát, že občas olej nenajdete v naší nabídce. Pokud je ryb málo, výrobce zkrátka olej neprodukuje. Rybí olej obsahuje esenciální omega 3 nenasycené mastné kyseliny, vitaminy A a D a další složky přínosné pro náš organismus

Na našem eshopu si můžete vybrat jak z tekuté formy rybího oleje ve skleněných lahvích a z oleje ve formě měkkých gelových kapslích, které doporučujeme všem, komu rybí zápach nedělá dobře. Nemusíte mít obavy, z kapslí není cítit opravdu nic.

Velmi výjimečným produktem této značky jsou pak kapky z chiméry, což je volně žijící mořská ryba, která se pohybuje v čistých vodách stovky metrů pod hladinou a která má velmi specifický obsah antioxidantů, stopových prvků a dalších zdraví prospěšných látek.

V naší nabídce naleznete také probiotika a různé vitamíny, které jsou přínosné pro váš organismus a jeho správné fungování.

780
119917801199

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem