Náhrdelníky z jantaru

Nechte se okouzlit náhrdelníky z jantaru, které jsou ručně vyrobené z tradičního baltského jantaru v malých rodinných dílnách v Litvě. Oproti jiným minerálům je jantar přirozeně měkký a hřejivý. Jantarové korálky a náhrdelníky z nich jsou tak velmi lehké a příjemné na nošení. 

Základní délka náhrdelníků z jantaru je 43 - 45 cm a stejně jako dětské jantarové korálky jsou i tyto navlečeny na provázku ze 100% přírodního hedvábí. Při výběru náhrdelníku počítejte s tím, že bio hedvábí vahou korálků a vlivem vlhkosti postupně lehce povolí, náhrdelník tak bude časem o trošku delší. Všechny jantarové náhrdelníky jsou opatřené plastovým šroubovacím uzávěrem, který je vhodný pro alergiky. 

Vyberte si pro sebe krásný náhrdelník z jantaru. Nabízíme jedinečné náhrdelníky ze sekaného či do korálek vybroušeného jantaru, v odstínech od citrónově žluté, medové až po tmavě koňakovou.  Velmi zajímavé jsou také náhrdelníky, které kombinují jantar s  dalšími minerálními kameny, jako je růženín, tyrkys, achát apod.

Slaďte svůj náhrdelník s náramkem z jantaru, prstenem nebo s jantarovými korálky svého dítěte. Nezapomeňte také na solný kámen, který vaše jantarové korálky energeticky očistí.

Objevte krásu a jedinečné účinky pravého jantaru a ozdobte se vskutku originálním šperkem!

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Cena

1851490
11851490

Značky

Položek k zobrazení: 11
selenitove srdce
185 Kč
Kód: 5423
růžový náhrdelník Kód: 259
Čakrové korálky pro dospělé - ametyst v centru - 45 cm Kód: 367
Jantarový náhrdelník s mnohobarevným achátem - 43 cm Kód: 370
Jantarový náhrdelník s akvamarínem 45 cm
690 Kč
Kód: 475
a Kód: 633
Jantarový náhrdelník - různé délky Kód: 1155/45
doprava zdarma
nizka cena dopravy
poradenství
skladem