Solný kámen na očistu korálků - srdce

Značka: Biominerály.cz

Pravý himalájský solný kámen v podobě srdce, kterou využijete na očistu jantarových korálků i jako dekoraci do interiéru. Využijte pozitivní vlastnosti jantarových korálků, náramků nebo prstenů na maximum!

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 1419
99 Kč
Solný kámen na očistu korálků - srdce
Značka: Biominerály.cz
doprava zdarma
poradenství
skladem

Pravý himalájský solný kámen bude zajímavým dekorativním předmětem ve vašem interiéru i skvělým pomocníkem při péči o vaše jantarové šperky!

Pravý jantar pomáhá podle tradičního léčitelství ulevit od bolesti hlavy, zubů a krku. Tento kámen se také doporučuje při horečce, virózách či angínách, pozitivně působí na činnost štítné žlázy

Jantarové korálky v naší nabídce jsou vyrobeny z jantaru pocházejícího z malých rodinných dílen v Litvě. Je certifikovaný a ručně vyráběný metodami předávanými z generaci na generaci - jeho kvalita je tak 100% zaručena! V našem e-shopu najdete jantarové šperky pro děti i dospělé, náhrdelníky, náramky i prsteny.

Aby vám šperky z jantaru přinesly maximální pozitivní účinek, je potřeba o ně také správně pečovat. Jelikož má jantar schopnost pohlcovat negativní energie, vibrace, bolest i horečku, je třeba ho čas od času od všeho negativního očistit. K tomu může sloužit tento solný kámen z pravé himalájské soli, na kterou své jantarové šperky jednoduše položíte. Tato solná destička vám pomůže energeticky očistit i další drahé kameny.

Přečtěte si víc o tom, jak pečovat o jantarové šperky.

Rozměry solného kamene:

Velikost - 3 x 7,5 x 7,5 cm.