Dětské náramky z jantaru

Růst zoubků může provázet bolest, podrážděnost a neklid, stejně jako většinu dětských nemocí. Pomozte svému dítěti zvládnout tyto chvíle ve větší pohodě a klidu. Pořiďte mu úžasné náramky z jantaru!

Pravý jantar je unikátní minerál, který je po staletí chován v úctě. Již od středověku je používán jako účinný pomocník, který ulevuje od bolesti zubů, hlavy i krku. Kromě toho se také doporučuje nosit při horečce, virózách či angínách. Naše jantarové korálky jsou ručně vyrobené z tradičního baltského jantaru v malých rodinných dílnách v Litvě. 

V naší nabídce najdete dětské náramky s klasickým pevným šroubovacím uzávěrem nebo na pružné gumičce. Náramek můžete dát děťátku na ruku i na nohu. Pokud potřebujete jinou velikost než máme v nabídce, neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám náramek upravíme na míru.

Velké oblibě se těší i tradiční jantarové korálky v podobě náhrdelníku pro děti, které mají i bezpečnostní zapínání. Neváhejte a ozdobte se i vy náhrdelníkem či náramkem z jantaru pro dospělé! Jak si vybrat ty správné jantarové korálky pro své dítě se dozvíte v našem blogovém článku!

Ulevte svému děťátku od bolesti s těmito slušivými náramky z jantaru!

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Cena

189190
1189190

Značky

Položek k zobrazení: 1
doprava zdarma
nizka cena dopravy
poradenství
skladem