Omega 3 mastné kyseliny

Kvalitní rybí olej je podle nás jedním z nejlepších produktů, který je vhodné využít na podporu imunity u dětí i dospělých. Obsahuje omega 3 mastné kyseliny, vitamín D (kterého máme zde v ČR téměř všichni nedostatek), vitamín A a mnoho dalších aminokyselin a zdraví prospěšných látek. 

U nás na eshopu naleznete pouze rybí olej Rosita, který je vyráběný z tresčích jater a také olej z chiméry (taktéž druh ryby). Značka Rosita jako jediná splňuje naše přísné požadavky, které na rybí tuk máme. Vyrábí se v malých dávkách z čerstvých ryb, které jsou loveny šetrným způsobem tak, aby nebylo narušeno životní prostředí a nebyl tento vodní druh ohrožen. Samozřejmostí je, že ryby pocházejí z čistých norských vod. Rybí tuk Rosita navíc není tepelně zpracován, díky čemuž si zachovává maximum živin a má příjemnou rybí vůni, nesrovnatelnou s jinými produkty podobného typu. Více o této značce jsme sepsali do článku.

Nicméně, těm, kteří rybám neholdují, doporučujeme především kapslovou formu. Měkké, želatinové tablety jsou malé a snadno se polykají. Rybinou nejsou skutečně vůbec cítit, jejich užívání je opravdu bez potíží i v případě, že ryby opravdu nemusíte. Pro děti, které rybí chuť nemusejí, lze pak doporučit právě kapky z chiméry, které jsou velmi koncentrované a užívá se jich menší množství, navíc mají i jemnější chuť. 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

5291199
15291199

Značky

Položek k zobrazení: 4
ratfish oil 10ml front
780 Kč
Kód: 1536
rosita olej
Tip
1 059 Kč
Kód: 1299
rosita clo oil front
1 199 Kč
Kód: 1302
doprava zdarma
nizka cena dopravy
poradenství
skladem