O nás

Kdo jsme?

Jsme ryze český eshop se sídlem na Vysočině, který tu pro vás je již od roku 2017. Začínali jsme jako specializovaný obchod zaměřený na Schüsslerovy soli a Bachovy esence. Nyní u nás najdete široké spektrum kvalitních doplňků stravy, jantarové korálky a produkty z přírodních kamenů, přírodní kosmetiku, drogerii nebo třeba aromaterapii.

Biomineraly.cz založila Mgr. Iveta Polívková, vystudovaná homeopatka, certifikovaná odbornice právě na Schüsslerovy soli a Bachovu terapii. Mimo to také vystudovala na Masarykově univerzitě psychologii a environmentální studia. Na základě svých znalostí z oblasti zdraví a ekologie pro vás právě ona vybírá veškeré produkty, které můžete na našem eshopu zakoupit. Stejně tak zodpovídá vaše dotazy týkající se našich produktů. V oblasti duševního i fyzického zdraví, potravinových alergií, alternativních metod léčení, ale i ekologie se neustále vzdělává. K tomu pečlivě zkoumá složení všech produktů, abychom vám nabídli pouze to, za čím si opravdu stojí.

DSC_3097 kopie

Vše skladem

Na Vysočině máme vlastní sklad, ze kterého každý všední den odesíláme vaše balíčky. Doručení od nás je tak opravdu rychlé.

Extra panenský tresčí olej (2)

 

Pokud si chcete balíček vyzvednout u nás v  Humpolci, kontaktujte nás prosím na telefonu +420 704 724 189 nebo na e-mail info@biomineraly.cz Rádi se s vámi domluvíme na vyzvednutí. Sídlíme v budově pošty, takže nás snadno najdete.

Extra panenský tresčí olej (1)

Certifikovaný dovozce

Co největší část sortimentu nakupujeme přímo od výrobců, abychom vám je mohli nabídnout za co nejlepší cenu.

Mimo jiné jsme certifikovaným dovozcem značek Smidge a Rosita.

Jantarové korálky a masážní produkty si necháváme vyrábět na základě svých návrhů a požadavků na kvalitu.

Extra panenský tresčí olej (3)

 

Ekologické balení

Při balení se snažíme maximálně používat ekologické materiály jako jsou rychle rozložitelné výplně. Využíváme také bublinové folie a obaly, které nám darují některé místí firmy, jimž zbývají z výroby.

Snažíme se balit do co nejmenších krabic, abychom minimalizovali obaly. Bohužel, některé naše produkty jsou opravdu malých rozměrů  a dopravci nám odmítají takto malé balíčky přijímat.