Jantarové korálky pro děti

Kdo by to neznal, pláč, podrážděnost a nechutenství, to vše mohou způsobit prořezávající se mléčné zoubky. Ulevte proto svým dětem pomocí tradiční po staletí ověřené metody - nošením jantarových korálků. Pravý jantar pomáhá ulevit od bolesti zubů, hlavy i krku. Kromě toho se také doporučuje nosit při horečce, virózách či angínách. Není divu, že maminky malých dětí na jantarové korálky nedají dopustit!

V naší nabídce najdete jantarové korálky ve formě náhrdelníku pro děti nebo jako náramek z jantaru. Tyto dětské šperky mají buď klasický pevný šroubovací uzávěr, nebo uzávěr bezpečnostní, který se při větším tlaku sám rozepne. Oba typy zapínání jsou hypoalergenní. Naše jantarové korálky jsou ručně vyrobené z tradičního baltského jantaru v malých rodinných dílnách v Litvě. 

Pořiďte svým dětem originální jantarové korálky ze sekaného či do korálek vybroušeného jantaru, v odstínech od citrónově žluté, medové až po tmavě rubínovou. Velmi zajímavé jsou také jantarové korálky a náramky z jantaru, které kombinují jantar s  dalšími minerálními kameny, jako je růženín, tyrkys, achát apod. 

Nezapomeňte také na solný kámen, který jantarové korálky po každém vyrostlém zoubku či nemoci energeticky očistí. Jak o jantarové korálky pečovat se dozvíte v našem článku na blogu. Přečtěte si i praktický článek, který vám pomůže vybrat ty správné korálky právě pro vaše dítě.

Pomozte dětem zvládnout nelehké období při růstu zoubků či nemoci s pomocí našich unikátních jantarových korálků!

Stránka 1 z 2 - 28 položek celkem

Cena

185430
1185430

Značky

Položek k zobrazení: 28
selenitove srdce
185 Kč
Kód: 5423
Jantarový náramek pro nejmenší děti - přírodní koňakový Kód: 5027
Jantarové korálky pro děti  - přírodní rubínové tmavé Kód: 4445
chipsy tmavý koňak Kód: 538
jantarove koralky
360 Kč
Kód: 5460
kulatý jantar duha Kód: 295/SRO
Jantarové korálky pro děti - kulaté, leštěné, citronové Kód: 220
Jantarové korálky pro děti - kulaté, leštěné, multicolor Kód: 202
Jantarové korálky pro děti - kulaté, zelené
360 Kč
Kód: 867
Nahoru
Další produkty
doprava zdarma
nizka cena dopravy
poradenství
skladem