Milí zákazníci, od středy 1.2. do pátku 3.2. nebudeme z provozních důvodů odesílat objednávky. Ty vyřídíme od 6.2.2023. Děkujeme za pochopení.

Jak se zbavit molusek?

Jsou potíže, které se řeší pomocí tkáňových solí těžce, pak jsou potíže, které se dokonce vyřešit nedají a pouhé zlepšení je úspěch a pak jsou tu také problémy, na které Schüsslerovy soli zabírají rychle a snad ve všech případech. Právě molusky jsou potíží, u které máme výborné zkušenosti a 100% úspěch :-)

Molusky jsou virové infekční onemocnění, které se projevuje na kůži, kde se tvoří malé kožní výrůstky s infekční bělavou tekutinou uvnitř. Mohou svědit, ale nejsou nijak bolestivé. Velmi časté jsou u osob se sníženou imunitou, například u lidí s atopickým ekzémem. Nejčastěji však řešíme, jak se zbavit molusek u dětí, nejčastěji u předškoláků. Většina rodičů neví, jak jejich dítě molusek zbavit a také jak zabránit případnému škrábání , které je roznáší dále po těle.

Jaké jsou tedy naše zkušenosti? Naší osvědčenou kombinací je užívání  Natrium Sulphuricum, Kalium Muriaticum a Ferrum Phosphoricum. Od každé 5 pastilek denně a ideálně k tomu pastilky rozpustit také do vaničky a dítě i vykoupat, ať působí také přímo na kůži.

Za jak dlouho po takové léčbě zmizí? Musíme zaklepat, ale obvykle nám píšete, že jsou za 2-3 týdny pryč. A to dokonce i v případech, kdy jich má vaše dítě stovky doslova po celém těle.