Milí zákazníci, od středy 1.2. do pátku 3.2. nebudeme z provozních důvodů odesílat objednávky. Ty vyřídíme od 6.2.2023. Děkujeme za pochopení.

Pleťové krémy a séra

Přírodní krémy a séra jsou skvělým způsobem, jak dodat pokožce hydrataci, redukovat vrásky a vyživit ji. U všech pleťových krémů v naší nabídce máte jistotu, že jsou vyrobené z čistě přírodních složek bez konzervantů, parfémů, silikonů, parabenů a dalších toxických látek. Naopak, naše čistě přírodní krémy proti vráskám obsahují celou řadu výjimečných složek a pevně věříme, že z jejich účinků budete stejně nadšení jako my. Všechny jsme je totiž otestovali na sobě. 

Naším největším favoritem, je pleťový krém Biomineral, který je úžasně jemný, nelepí a obsahuje celé spektrum minerálů včetně zinku, koloidní stříbro, arganový olej a další úžasné látky. Pro hydrataci pleti pod krém můžete nanést ještě hyaluronové sérum ,které, jak již název napovídá, obsahuje kyselinu hyaluronovou. To je také skvělým základem na nanášení pleťových olejů.

Pro přírodní péči o pleť vám doporučujeme také prozkoumat kategorii pleťových olejů a také naši sekci kosmetických doplňků, kde najdete přírodní masážní pomůcky na nanášení krémů nebo třeba ekologické pomůcky pro odlíčení.

 
260
9901260990
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem