Vůně do auta

Cestování v pohodě a s úsměvem? Díky přírodním vůním do auta to konečně zažijete i vy! Vyzkoušejte naše unikátní aroma difuzéry do auta a směsi přírodních éterických vonných olejů vhodných přímo pro cestování. Příznivé účinky aromaterapie mohou zmírnit nevolnost z jízdy, úzkost, strach či nervozitu. Navodí příjemnou atmosféru a v autech kuřáků zmírní nepříjemný zápach cigaret.

Tyto vonné difuzéry do auta z kvalitní oceli obsahují sadu znovu použitelných plstěných koleček, na které nakapete svůj oblíbený éterický vonný olej, vložíte do difuzéru a ten připevníte výdechy ventilace. Díky proudícímu vzduchu se příjemná vůně okamžitě roznese do prostoru.

Vyberte si z naší nabídky vůní a vonných směsí pro cestování - s motivem andělských křídel, disku auta, vážky nebo pradávného ochranného symbolu Hamsa s čakrami. V této kategorii najdete také vybrané esenciální vonné oleje, které se pro cestování hodí. Vyzkoušejte také připravenou směs vonných olejů Dlouhé cestování (mandarinka - grep - limetka) nebo Klidná cesta (mátový a citronový olej). 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

109159
1109159

Značky

Položek k zobrazení: 4
doprava zdarma
nizka cena dopravy
poradenství
skladem