Biomineral DENT – přírodní zubní pasta

Značka: Biomineral d6

Objevte přírodní zubní pastu Biomineral DENT s mátovou příchutí, která obsahuje čistě přírodní ingredience obohacené o unikátní Schüsslerovy soli! Pro zoubky jako perličky!

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 39
180 Kč
Biomineral DENT – přírodní zubní pasta
Značka: Biomineral d6
doprava zdarma
poradenství
skladem

Schüsslerovy nebo také tkáňové soli - to je jedinečný soubor 12 základních minerálních solí (vápníku, železa, fluoru, mědi, chromu a dalších), které jsou ve své přirozené podobě součástí lidského těla. Ačkoliv tyto minerály běžně získáváme z potravy, při současném stylu života a výživové kvalitě jejich přirozených zdrojů se stále více setkáváme s jejich nedostatkem. Ten se v těle projevuje narušenou rovnováhou a může tak způsobit řadu zdravotních problémů.

Kromě suplementace těchto minerálů v podobě Schüsslerových solí v pastilkách  se můžete o jejich dostatek postarat také při každodenním čištění zubů díky zubní pastě Biomineral DENT. Tato zubní pasta je 100% bio a non-toxic, neobsahuje chemické konzervanty, pomocné či živočišné látky. Je veganská a netestovaná na zvířatech. Obsahuje vysoce kvalitní tkáňové Schüsslerovy soli - Calc fluor, Calc phos, Silicea, Kali phos, Ferr phos.

Zubní pasta Biomineral DENT je nepěnivá, při náhodném požití zcela bezpečná a nezávadná. Je tak velmi vhodná i pro děti. Má jemnou mátovou příchuť, díky níž vám po čištění zůstane v ústech příjemný a  svěží pocit!

Zubní pasta Biomineral DENT posiluje zubní sklovinu a preventivně působí proti krvácení dásní, zánětům i paradentóze.  Výborně pomáhá i při kandidóze v ústech. Kokosový olej šetrně bělí zuby a každodenně pečuje o zuby a dásně. Na rozdíl od většiny přírodních zubních past tato zubní pasta Biomineral DENT velmi efektivně čistí díky jemným krystalkům uhličitanu vápenatého a sody bikarbony.

Složení: voda, xylitol, uhličitan vápenatý, kokosový olej, hydrogenuhličitan sodný, extrakt z grapefruitových jader, xantánová guma, glycerol, éterický olej máty peprné a kadeřavé, éter olej citronového čajovníku, tkáňové soli

Balení: 75 ml, tuba plast-hliník bez paměťového efektu (po vytlačení pasty není vzduch nasáván zpět)

Ručně vyrobeno na Slovensku. Vhodná i při používání homeopatik.