Bachovy esence na míru

Využijte možnost nechat si umíchat Bachovy květové esence na míru - podle Vašich potřeb!

Bachova květová terapie je přírodní a jemný způsob, jak vyladit svou psychiku tak, abychom se cítili opět dobře. Je bezpečná pro těhotné ženy (naopak ji lze v tomto období velmi doporučit), kojící maminky, miminka, ale i pro vaše zvířecí miláčky. 

Typickými situacemi, ve kterých vám můžou esence pomoci, jsou pocity vyčerpání, nervozita, strachy, úzkosti, skleslost, výčitky svědomí, nerozhodnost, netrpělivost atd. Může to být třeba v období, kdy se vám nedaří otěhotnět, nebo v období po rozchodu, těch možností je nekonečně mnoho. Třeba se bojíte jezdit autem nebo dělat cokoliv jiného a váš strach vás omezuje v každodenním životě. 

Velmi často se setkávám také s potížemi se spánkem, kde Bachova terapie u mých klientů obvykle přináší rychlé zlepšení.

U dětí je typicky využíváme při nočních děsech, kousání nehtů, při špatném zvládání docházky do školky či školy, žárlivosti, po narození mladšího sourozence, nebo i na zlepšení psychického stavu při atopickém ekzému, bolavém růstu zoubků a dalších fyzických potíží.

Velkou výhodou je, že Bachovy esence nemají téměř žádnou chuť a je možné dávat je do jakéhokoliv nápoje, navíc jednu dávku tvoří jen 4 malé kapičky, z podávání dětem tedy nemusíte mít vůbec strach.

U pejsků a dalších domácích mazlíčků pak mohou být nápomocné například při stěhování, strachu z cestování, veterináře nebo třeba falešné březosti.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na info@biomineraly.cz Na mail mám přístup pouze já, a tak celá naše konverzace zůstane čistě soukromá.

Kdo Vám esence namíchá? Jmenuji se Iveta Polívková a jsem certifikovanou poradkyní Bachových esencí - mám diplom přímo od centra Dr.Bach v Anglii a s Bachovy esence používám již několik let . Nepřeháním, když řeknu, že psychologií se zabývám od základní školy. Studovala jsem ji spolu s environmentálními studii také na Masarykově univerzitě, odkud mám titul Mgr. Vystudovanou mám také tříletou homeopatii, dvouletý zdravotní kurz a v neposlední řadě jsem certifikovanou poradkyní Schüsslerových solí. Mám bohaté zkušenosti také s dětmi s autismem a jiným mentálním postižením, kde se snažím pomoci nejen jim, ale i jejich často vyčerpaným rodičům. V oblasti zdraví se neustále vzdělávám. K vašim potížím se snažím přistupovat celostně a volit co nejlepší řešení. Zároveň vás musím upozornit, že nejsem lékař a konzultace se mnou nenahrazuje lékařskou péči, ani lékařské stanovení diagnózy. Bachovy esence (ani tkáňové soli) nejsou v České republice uznaným a doporučovaným léčebným postupem a podle zákona jsou považovány pouze za doplňky stravy. 

Jak konzultace probíhá? Prostřednictvím mailu mi sdělíte, co Vás trápí, čím procházíte a jaké pocity prožíváte. Na základě naší emailové konverzace vám připravím lahvičku esencí na měsíc užívání.

Jak dlouho je potřeba esence užívat? Vždy záleží na celé řadě faktorů. Malým dětem, které mají potíže chvilku, může bohatě stačit jedna lahvička. Pokud je Vám 40 let a máte půl života úzkosti, pak 4 měsíce považuji za minimum, i když samozřejmě toto je velmi individuální. Vždy je dobré si po měsíci napsat a podle případných změn buď zvolené esence zopakovat nebo je dle vývoje změnit.

Lahvička na měsíc užívání stojí 350 Kč. Používám pouze originální anglické Bachovy esence přímo od centra Dr. Bach - značka Nelsons. 

Upozorňuji, že Bachovy esence jsou doplňkem stravy, který nenahrazuje pestrou stravu a dle české legislativy nejsou schválená jako léčiva.

doprava zdarma
nizka cena dopravy
poradenství
skladem