Váleček na tvář - čistý křišťál

 
  • 1 z 2
 

Váleček minimalizuje tvorbu jemných vrásek, redukuje otoky, oční kruhy, ale díky detoxikačním schopnostem a podpoře lymfatického systému je velmi vhodný i na akné.

Běžná cena 690 Kč
Ušetříte 200 Kč (–29 %)
490 Kč
Kód produktu 3369
Značka Ancient Wisdom
Kategorie Kosmetické doplňky
Položka byla vyprodána...
 

 

Válečky mají dvě části. Větší část je určena na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší váleček je určen pro šetrnou a účinnou masáž oblasti oči. Tato jemná masáž stimuluje lymfatický systém, zpevňuje kontury tváře, pomáhá odvádět toxiny z pokožky a celkově podporuje elasticitu a krásný zářivý vzhled pokožky. Doporučujeme používat 2x denně na vyčištěnou pleť.

Jak používat: Masáž válečkem začínáme na spodní části krku, kde postupujeme směrem nahoru. Bradu masírujeme směrem hoře a kolem rtů po stranách také směrem nahoru. Dále tvář masírujeme v oblasti nosu směrem dolů od kořenu nosu k lícním kostem, od středu ke krajům tváře. Čelo masírujeme v obou směrech, vertikálně i horizontálně. Oblast kolem očí masírujeme menší částí válečku vždy směrem ven (ke spánkům). 

Válečky na Tvář z Drahých Kamenů jsou vyrobeny z různých vzácných kamenů. Každý váleček je dodáván s pytlíčkem ze 100% bavlny.