Bachovy esence na míru

Bachovy květové esence jsou přírodní preparáty, které jemně a šetrně vyladí vaši psychiku. Jsou naprosto univerzální a mohou je užívat dospělí i děti, těhotné ženy (dokonce je lze v tomto období naopak velmi doporučit), kojící ženy, ale také domácí zvířata. 

Vhodně připravená směs bachovek vám pomůže s pocity vyčerpání, nervozity, strachem, úzkostí, depresí, nerozhodností, nespavostí a dalšími stavy. Můžete je využít třeba v období, kdy se vám nedaří otěhotnět, po rozchodu, při strachu z jízdy autem, potížích se spánkem a podobně. Zkrátka kdykoliv vás v životě omezuje strach nebo úzkost, sáhněte po úžasných přírodních bachových kapkách na míru

Bachovky pro děti

U dětí se bachovy kapky s úspěchem používají při nočních děsech, kousání nehtů, při potížích ve školce či škole, žárlivosti po narození mladšího sourozence a podobně. Posilují psychiku dětí při atopickém ekzému, bolestech při růstu zoubků a dalších fyzických potíží.

Náš TIP: Přečtěte si náš článek o tom, jak využít bachovky u svých dětí při nástupu do školy či školky!

Bachovky pro zvířata

U pejsků a dalších domácích mazlíčků jsou bachovy květové esence účinné zejména při stěhování, strachu z cestování, hluku (ohňostroje), veterináře nebo třeba při  falešné březosti.

Bachovky na míru

Bachovy květové esence pro vás připravím na míru přímo já - Iveta Polívková. Jsem certifikovaná poradkyně Bachových esencí (získala jsem diplom přímo z centra zakladatele bachovek Dr. Bacha v Anglii), absolvovala jsem environmentální studia na Masarykově univerzitě, tříleté studium homeopatie, dvouletý zdravotní kurz, také jsem certifikovanou poradkyní Schüsslerových solí. S bachovými květovými esencemi a jejich používáním mám dlouholeté pozitivní zkušenosti.

V případě zájmu o bachovy esence na míru mě prosím kontaktujte na info@biomineraly.cz. Cena lahvičky na měsíc užívání je 350 Kč. K přípravě směsi používám pouze originální anglické Bachovy esence značky Nelsons pocházející přímo z centra Dr. Bach. 

Upozorňuji, že konzultace se mnou nenahrazuje lékařskou péči ani lékařské stanovení diagnózy. Bachovy esence (ani tkáňové soli) nejsou v České republice uznaným a doporučovaným léčebným postupem a podle zákona jsou považovány pouze za doplňky stravy. 

doprava zdarma
nizka cena dopravy
poradenství
skladem