Garden of Life Rostlinné železo & organické bylinky vhodné pro děti -240ml

Značka: Garden of life
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 3751
619 Kč
Garden of Life Rostlinné železo & organické bylinky vhodné pro děti -240ml
Značka: Garden of life
doprava zdarma
poradenství
skladem

Rostlinné organické železo & organické bylinky

tekutý multivitamín s brusinkovo-limetkovou příchutí - 240 ml

vitamíny

mykind Organics
Cíleně zaměřené živiny, které jsou whole food-(z celých potravin), certifikovány USDA Organic, Non-GMO Projectem a představující nový směr. Pro nás to trvalo roky inovací a trpělivosti. Naše početná rodina organických zemědělců poskytuje čerstvé ovoce, zeleninu a bylinky, jenž vytváří jedinečné produkty mykind Organics. Každá tableta nebo dávka ve spreji poskytuje čistou a whole food výživu pro váš organismus. Kromě toho je mykind Organics první výrobek s využitím Clean Tablet technologie - náš patentovaný postup používající výhradně organické a whole food ingredience.
 
Výrobek mykindOrganics Garden od Life - rostlinné železo & organické bylinky je prvním a jedinným certifikovaným produktem, který dodává železo pouze z rostlin (z listů kari) a neobsahuje žádné chemické přídavky železa, jako (glukonat železnatý). Tento lahodný brusinkovo-limetkový sirup obsahuje 10 mg rostlinného železa v jedné dávce a přináší také vitamín C, jež napomáhá se vstřebáváním železa. Dále obsahuje vitamín B6 a B12 a naopak neobsahuje žádné chemické konzervanty ani umělé přísady.

vitamíny 

Proč užívat mykind Organics- rostlinné železo & organické bylinky
Je to whole food veganská dávka železa, certifikovaná USDA Organic a ověřená Non-GMO Projectem. Železo, které podporuje zdraví krve se snadno vstřebává a poskytuje energii celému tělu. Vitamín C (z indického angreštu - amla) společně s vitamíny B6 a B12 pak podporují vstřebávání železa a jeho využití. Organické ajurvédské bylinky, organická ashwagandha a organické curry jsou tradičními bylinkami používanými k podpoře ideální hladiny železa a energie.

Výhody mykind Organics - rostlinné železo & organické bylinky
  • Veganské, whole food železo (z celých poravin, z listů kari)
  • Železo podporuje normální tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, podporuje imunitní systém
  • Železo přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v těle, ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, energetickému metabolismu, k normální tvorbě červených krvinek
  • Obsahuje vitamín C, vitamín B6 a vitamín B-12 (methylcobalamin) pro snadné vstřebání železa a jeho využití.
  • Velmi chutné a snadno použitelné - tekuté.
  • Bez přidaných cukrů.
  • Certifikovaný USDA Organic, Non-GMO Project Verified, Vegan Certified Gluten Free Certified, Certified B Corporation.​
vitamíny 
Dávkování:
Dospělí a dětí 6 let a starší 10ml denně. Protřepte před každým použitím. Po otevření uchovávejte v chladu. 24 dávek v balení.
Složení:
 
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 10ml %RHP**
Vitamin C (z organic směsi) 15mg 19%
Vitamin B6* 2mg 143%
Vitamin B12* (methylcobalamin) 100 μg 4000%
Železo* (z organic směsi) 10mg 71%

 

Certifikovaná organic směs (353mg): organic kari-murraya koenigii (list), organic jahody (plod), organic višeň (plod), organic řepa (kořen), organic brokolice (růžice a stonek), organic mrkev (kořen), organic  špenát (listy), organic ostružiny (plod), organic rajče (plod), organic amarant (klíčky), organic pohanka (klíčky), organic proso (klíčky), organic quinoa (klíčky), organic Adzuki fazole (klíčky), organic chia (salvia hispanica) (klíčky), organic len (klíčky), organic Garbanzo fazole (klíčky), organic čočka (klíčky), organic dýně (klíčky), organic sezam (klíčky), organic slunečnice (klíčky), organic borůvky (plod), organic maliny (plod), organic zelí (list), organic růžičková kapusta (list), organic česnek (hlava), organic cibule (cibule), organic zázvor (kořen), organic květák (růžice a stonek), organic petržel (list), organic zelená paprika (plod), organic celer (řapík), organic okurka (plod), organic kapusta (list), organic chřest (květ a stonek).
 
Certifikovaná organic Ajurvédská bylinná směs (128mg): Indický angrešt (plod), organic ashwagandha (kořen)
 
Ostatní složky: čištěná voda, organic glycerin, organic jablečný džus, organic brusinkovo-limetková příchuť, organic citronový džus, organic citrus extrakt (pro zachování čerstvosti), organic stevia-steviol glykosid, organic rýže,
 
Označení: * přirozeně vytvořené živiny, ** referenční hodnota příjmu
vitamíny

Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě náhodného předávkování železem okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.


Výrobce Garden of Life