Magnesium Dr. Formulated - Hořčík - malina - citron 198,4g

Značka: Garden of life

Dobře vstřebatelný hořčík bez vedlejších účinků v chelátové formě. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 5266
575 Kč
Magnesium Dr. Formulated - Hořčík - malina - citron 198,4g
Značka: Garden of life
doprava zdarma
poradenství
skladem
Rychlý přehled:
 
 • Whole food hořčík
 • Chelátový hořčík s proteinem z organické hnědé rýže (geneticky nemodifikované) - pro co nejvyšší vstřebatelnost do těla a snášenlivost. 
 • 350 mg hořčíku v chelátové formě v jedné dávce.
 • ​Podpora spánku a relaxace
 • Obsahuje živá probiotika - 1 miliarda CFU.
 • Šumivý nápoj k užití ideálně před spaním.

Proč používat minerály v chelátové formě?

Klasický hořčík, tak jak jej nabízí většina výrobců, je v podstatě rozdrcená skála. Jde o čistě anorganickou látku, kterou naše organické tělo téměř nedokáže vstřebat. Udávaná vstřebatelnost je přibližně 4%, zbytek projde trávicím traktem nevyužité a naopak dokáže vyvolat průjem či křeče. Chelátová forma hořčíku vzniká tak, že je hořčík navázán na aminokyselinu či enzym, tedy látku tělu vlastní, díky které dokáže vstřebat 45 - 50%. 
 
Proč užívat Hořčík Dr. Formulated Magnesium:

Většina lidí nepřijme během dne ve stravě potřebné množství hořčíku pro organismus. Hořčík patří mezi nejdůležitější stopové prvky v lidské stravě, neboť hraje ústřední roli v podpoře funkcí u více než 300 významných enzymů. Tyto enzymy pak pomáhají s usnadňováním každodenních metabolických funkcí, mají rovněž důležité úlohy při tvorbě DNA a bílkovin, a závisí na nich schopnost buněk přijímat energii z potravy, kterou jim poskytujeme.
Takže není divu, že nízká hladina hořčíku je ve vzájemném vztahu s mnoha zdravotními problémy. Příznaky nedostatku hořčíku zahrnují všechny důležité systémy těla a podílí se na: úzkostech, letargiích, únavě, problémech s pamětí, anorexií, ztrátou chuti k jídlu, záchvatech, svalové slabosti, svalových křečích, třesu, závratích, potížích při polykání, a na nepravidelném nebo zrychleném srdečním tepu.

Pokud se tedy cítíte unaveni, chcete zlepšit funkci nervové soustavy čí máte problémy se spaním, nebo je stres každodenní náplní vašeho života, nastal čas na Dr. Formulated whole food hořčík, jenž je vynikajícím šumivým nápojem v prášku, který vám pomůže zrelaxovat a dostat se do pohody. Díky němu také podpoříte kvalitnější spánek, při obnovování optimální hladiny hořčíku ve vašem těle.

Představuje vůbec první whole food hořčík na trhu. Je vyrobený chelatací s proteinem z organické hnědé rýže. Stejně tak obsahuje živá probiotika - 1 miliardu CFU - na podporu zdravého trávení a pravidelnost vylučování.
 
Hořčík podporuje a přispívá:
 
 • ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • k elektrolytické rovnováze
 • k normálnímu energetickému metabolismu
 • k normální činnosti nervové soustavy, spánek a relaxace
 • ke správné činnosti svalů
 • k normální syntéze bílkovin
 • ke správné psychické činnosti
 • k udržení normálního stavu kostí a zubů
 • podílí na procesu dělení buněk

 Výhody Hořčíku Dr. Formulated Magnesium

 • pomůže vám jednoduše obnovit optimální hladinu hořčíku v těle
 • je dobře snášen - žádné vedlejší účinky
 • obsahuje probiotika Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus a Lactobacillus acidophilus - 1 miliardu CFU - na podporu přirozeného trávení a zužitkování živin v těle
 • skvělý pro relaxaci a regeneraci a pohodu

 Dávkování: 

Smíchejte 1 čajovou lžičku (5g) hořčíku s 0,24l vody. Nechte vyšumět, dobře promíchejte a vychutnejte si. 40 dávek v balení.

 
Složení:
 
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 1dávka5g  %RHP*
Energetická hodnota 33kj/8kcal  
Tuky 0g  
Nasycené mastné 0g  
Sacharidy 2g  
Cukry 0g  
Bílkoviny 0g  
Sůl 0,3g  
Magnesium** 350mg 93%
Dr. Formulated probiotická směs
(Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus a Lactobacillus acidophilus) 1miliarda CFU
3,5mg
+

 

Ostatní složky: Iontová magnesiová šumivá směs (Non GMO kyselina citronová, uhličitan hořečnatý, hydrogenuhličitan sodný-jedlá soda), Organic hnědá rýže protein Magnesium chelatované, Organic malinová a citrónová příchuť, Organic stevia: steviol glykosid,
 
Označení: * Referenční hodnota příjmu, ** Chelatované magnesium s organickou hnědou rýží proteinem (vyrobeno z celých potravin), + referenční hodnota příjmu není stanovena,
 
Neobsahuje: ořechy, sóju, přidaný cukr, plniva, umělá barviva, příchutě, sladidla a konzervanty,
 
Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu. Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává vajíčka, mléko, sóju, pšenici a ořechy.

Hmotnost:198,4g.
 
Výrobce: Garden of Life