Garden of Life Vitamin Code - Raw D3 2000 - 120 kaps.

Značka: Garden of life

Vitamin D3 RAW je odlišný od ostatních vitamínů D, které naleznete na trhu, protože filozofie společnosti Garden of Life je taková, že vitamíny jsou RAW organic, technologicky nezpracované, nerafinované, doplňky stravy, bez lepku, bez obsahu mléka, pojiv a plniv a s obsahem probiotik a enzymů. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 4390
890 Kč –5 % 840 Kč
Garden of Life Vitamin Code - Raw D3 2000 - 120 kaps.
Značka: Garden of life
D3 120kaps 2000IU 500x600
890 Kč –5 %
doprava zdarma
poradenství
skladem

 

Proč potřebuji vitamín D?
Spolu s vápníkem je vitamín D důležitý pro správnou stavbu a sílu kostí, zubů. Jeho význam je v účasti při vstřebávání vápníku ze střeva a přispívá tak k regulaci a optimalizaci hladiny vápníku v krvi.

Nynější velký zájem o vitamín D vyplývá ze skutečnosti, že bylo nalezeno v celém těle více než 600 receptorů vitamínu D, včetně mozku a srdce.

Nedávné studie také ukázaly, že vitamín D podporuje imunitní systém, tím, že přispívá k jeho regulaci.  Vitamín D podporuje také vstřebávání vápníku a fosforu, díky receptorům nacházejícím se v celém trávicím systému.

 
Proč si vybrat právě Vitamin D3 RAW?
Vitamín D se obvykle nachází ve dvou formách D2 a D3. Oba zvyšují hladinu vitamínu D v krvi, nicméně vitamín D3 je vhodnější, protože jeho metabolické účinky jsou lepší a navíc je ve formě, které pochází z přírodních zdrojů – Slunce a potraviny.
 
Vitamin D3 RAW podporuje:
  • stavbu kostí a kloubů, zubů,
  • podporuje také vstřebávání a využití vápníku a fosforu
  • správnou funkci imunitního systému,
  • přispívá k normální hladině vápníku v krvi,

 

Dávkování:
1 kapsle jednou za 2 dny, nejlépe s jídlem. Kapsle může být otevřena a smíchána s džusem nebo vodou. Zapít vodou nebo RAW džusem. 120 dávek v balení.
Složení:
 
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 1 kapsle %RHP**
Vitamin D* (ekv. 2000 I.U.) 50 µg 1000%
 
RAW probiotická a enzymová směs (60mg): Lipase, Protease, Aspergillopepsin, Beta-Glucanase, Cellulase, Bromelain, Phytase, Lactase, Papain, Peptidase, Peptinase, Xylanase, Hemicellulase, (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus) 500milion CFU
 
High Omega-9, Chlorela s rozrušenou buněčnou stěnou (250mg)
 
RAW organic směs z ovoce a zeleniny (110mg): Organic jablko (plod), organic řepa (kořen), organic brokolice (růžice a stonek), organic mrkev (kořen), organic  špenát (listy), organic rajče (plod), organic jahody (plod), organic višeň (plod), organic zelená paprika (plod), organic ostružiny (plod), organic růžičková kapusta (listy), organic zázvor (kořen), organic česnek (hlava), organic zelená cibulka (cibule),  organic borůvky (plod), organic petržel (listy), organic květák (růžice a stonek), organic maliny (plod), organic červené zelí (listy), organic kapusta (listy), organic okurka (plod), organic celer (řapík), organic chřest (květ a stonek).
 
Ostatní složky: Rostlinná celulóza, pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisce),organic rýže
 
Označení: ** referenční hodnota příjmu, * RAW přirozeně vytvořené živiny
 
Neobsahuje syntetická : plniva, barviva, konzervační látky.
 
Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
 
Výrobce: Garden of Life