Přírodní vlasová kosmetika

Moc dobře víme, že vybrat přírodní šampuk (tedy tuhý šampon) nebo tekutý šampon s přírodním složením, který by vyhovoval typu vaší pokožky i vlasům, to je alchymie. Tuhé šampuky Musk v naší nabídce jsou však skutečně šampony, nikoliv mýdla na vlasy. Nenarušují tedy pH vlasu a nepotřebují oplach. Naopak skvěle pění a velmi dobře umyjí i více se mastící vlasy, aniž by je přesoušely. Výborné jsou nejen jako šampon na cesty, ale i pro domácí použití, které velmi ocení i vaše malé děti. Na rozdíl od tekutých šamponů jdou přesně aplikovat a nestékají do očí. Jako majitelka hustých dlouhých vlasů, která vyzkoušela leccos včetně různých no poo metod, vám mohu slíbit, že tyto šampuky jde skutečně dobře vymýt. Moc se nám líbí, že naše šampuky jsou ručně vyráběné na Slovensku a prodávané jen v malých papírových krabičkách, tedy s minimální ekologickou stopou. A vydrží na opravdu mnoho mnoho umytí, malou velikostí se nenechte zmást :-)

Pro milovníky klasických tekutých šamponů pak nabízíme značku Lavera, která pro rok 2020 uvedla vylepšenou verzi původních šamponů a nabízí speciální péči i pro barvené a jinak namáhané vlasy.

V neposlední řadě u nás také naleznete pečující olejíčky a speciální přírodní masky, které zacelí roztřepené konečky, vyživí a hydratují vaši korunu krásy.

 
128
5201128520
Značky

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem