Dávkovací lžičky k sypkým suplementům

 
 

Dávkovací lžičky jsou určeny k přesnému dávkování práškových probiotik Organic3 a dalších sypkých výrobků této značky. Sada obsahuje lžičky různých velikostí, pro přesné a pohodlné dávkování GutPro powder a GutPro powder Infant - lžičky tak využijete pro celou rodinu.

 

Dostupnost Objednáno
155 Kč
Kód produktu 1233
Značka Smidge
Kategorie Probiotika (GutPro, Now)
Položka byla vyprodána...
 

Dávkovací lžičky jsou určeny k přesnému dávkování práškových probiotik Organic3 a dalších sypkých výrobků této značky. Sada obsahuje lžičky různých velikostí, pro přesné a pohodlné dávkování GutPro powder a GutPro powder Infant - lžičky tak využijete pro celou rodinu.

Sada obsahuje také 4 praktické dávkovací grafy, které Vám pomohou s přesným dávkováním jednotlivých doplňků stravy.

Probiotika GutPro jsou narozdíl od běžně prodávaných probiotik velmi silná, jelikož neobsahují plnidla, ale jen lyofizované bakterie, proto je potřeba nepřekračovat doporučené dávkování případně se o dávkování poradit se svým lékařem. Právě k přesnému dávkování jsou určeny tyto originální lžičky.

Upozornění: Před použitím se vždy ujistěte, že je lžička suchá a čistá. Případná vlhkost by mohla znehodnotit produkt.

Návod k dávkování probiotik GutPro

Dospělí – GutPro Powder

Doporučená denní dávka probiotik není přesně stanovena. Výrobce však doporučuje dostat se postupně na dávku 1/32 čajové lžičky – toto množství odpovídá zarovnané dávkovací lžičce označené jako SMIDGEN (prostřední velikost). Nedoporučuje však začít ihned s touto porcí, jelikož tyto střevům přátelské bakterie ničí ty škodlivé bakterie ve vašich střevech a jejich prudký úbytek může vyvolat projevy silné detoxikace, jako je bolest hlavy, kloubů, pocity slabosti.

Výrobce doporučuje začít dospělým s dávkou ¼ (a citlivým osobám 1/8) té nejmenší lžičky označené jako DROP. Tuto dávku držet minimálně týden a až poté navyšovat po miniaturních množstvích až se postupně dostanete na plnou dávku. Velmi citlivým osobám doporučuje začít nejprve užívat probiotika Infants (pro děti), která jsou slabší. Naopak pro uživatele s těžkým poškozením střev, kteří jsou zvyklí na dlouhodobé dávky GutPro powder, vyrábí ještě silnější verzi, kterou je možno u nás objednat po dohodě.

V případě, že i při velmi nízkých dávkách pocítíte projevy detoxikace, je možné dávku snížit. Probiotika také není nutná užívat denně, ale v těchto případech výrobce doporučuje užívání obden, dvakrát týdně nebo jednou týdně, vždy doporučuje řídit se svým tělem. Jedná se o velmi silný koncentrát, takže i užívání jednou týdně má na střeva pozitivní vliv a bakterie ho takto postupně osidlují.

Děti – GutPro Infant

Tato probiotika jsou určena pro děti do dvou let a osoby s citlivým zažíváním. Pro děti výrobce doporučuje dávku, která odpovídá té nejmenší lžičce – drop. Na začátku však u dětí nabádá k opravdu minimálním dávkám. Začít byste měli s ¼ ŠPIČKY té nejmenší lžičky – což mohou být i jen 2-3 zrníčka probiotik. Tuto minimální dávku doporučuje výrobce po dobu prvních 3 týdnů, poté je možné opravdu po pár zrníčkách dávku zvyšovat. Ano, je to množství téměř neviditelné, i tak ale obsahuje miliardy přátelských bakterií. Také u dětí je možné užívání obden, dvakrát týdně nebo i jednou týdně, vždy podle snášenlivosti dítěte.