Milí zákazníci, od středy 1.2. do pátku 3.2. nebudeme z provozních důvodů odesílat objednávky. Ty vyřídíme od 6.2.2023. Děkujeme za pochopení.

Přírodní pleťová kosmetika

Obličej je jedinou částí našeho těla, kterou nikdy neskrýváme před okolím. Neustále je vystaven slunečnímu záření, mrazu, větru či smogu. Podepisuje se na něm také stres, mimika a v neposlední řadě změny spojené s hormony či stárnutím. To vše jsou důvody, proč je důležité dopřávat své pleti maximální péči.

U nás si vyberete přírodní pleťové vody a odličovací oleje, krémy na obličej či speciální séra a masky. To vše se zcela přírodním složením a vyrobeno v Čechách či na Slovensku.

V našem sortimentu také naleznete unikátní pleťovou kosmetiku Biomineral, která obsahuje celou řadu minerálů v podobě Schüsslerových solí. Dalším naším tipem je pak značka CareMedica, která zase využívá pozitivní účinky medicinálních hub.

Pro přírodní odlíčení, hydrataci pleti a dodání živin také doporučujeme prozkoumat kategorii přírodních kosmetických olejů. Z široké nabídky si vyberete, ať již máte mastnou pleť se sklonem k akné, suchou, vrásčitou nebo citlivou.

 
148
9901148990
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem